Car-Fil Rota Tekne Karavan Depo Suyu Dezenfektanı – 1000ml

CRF-RT-DZ-1000-ML

Yeni ürün

49 Öğeler

544,00 TL KDV dahil

Daha fazla bilgi

Depolanmış suyun düzenli olarak sterilize edilmesi, kullanılan suyun kalitesini korumak ve sağlıklı bir ortam sağlamak için önemlidir. CAR-FİL Rota Sterilizasyon, su depolarının temizliğinde aynı zamanda etkili bir dezenfektandır. Su depolarını temizler, mikropları ve kirleri etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

CAR-FİL Rota Sterilizasyon; karavan su depoları, büyük su ve yağmur suyu depoları için konsantre, klor içermeyen bir temizleme, dezenfekte maddesidir. Her boyuttaki evsel, ticari, yağmur suyu ve tatlı su depolarını temiz tutar suyu sterilize eder. Ticari ve evsel, araçlar ve teknelerdeki su depolarına şok dozlama yapmak için kullanılabilir. Kullanımı güvenlidir ve temizlenmiş su, etkili dezenfeksiyon için gereken tüm konsantrasyonlarda içilebilir. En önemlisi sudaki kimyasallarla birleşerek zararlı dezenfeksiyon yan ürünleri oluşturmaz.

 

CAR-FİL Rota Sterizasyon, % 1-3'e kadar hidrojen peroksit içerir ve her boyuttaki su depoları için genel amaçlı antiviral dezenfektan olarak uygulanabilir.

CAR-FİL Rota Sterilizasyon, depo suyu dezenfektanını, evinizde, karavanınızda veya teknenizde bulundurmanız çok önemlidir, böylece her zaman güvenli suya sahip olma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Herhangi bir kimyasal karıştırma, aktivasyon veya herhangi bir karmaşık ölçüm gerektirmez, bu yüzden sadece uygun ölçüde dökün ve kullanın!

 

CAR-FİL Teknolojisi;

CAR-FİL Rota Sterilizasyon su deposu temizleyicisi ve dezenfektanı diğer temizleme kimyasallarına benzemez. CAR-FİL teknolojisi, patentli oligodinamik teknolojiyle hidrojen peroksitin gerçek oksitleyici gücünden yararlanır. Patojenik bakteriler, virüsler, maya, mantarlar ve protozoalar da dahil olmak üzere geniş bir mikroorganizma yelpazesini yok edebilen güçlü, çok bileşenli bir dezenfektandır.

 

CAR-FİL Rota Sterilizasyonu, diğer temizleyicilerin çoğundan daha etkili, daha çok yönlü ve daha güçlü kılan bir dizi benzersiz özelliğe sahiptir. Performansı, sıcaklık, pH, bulanıklık veya patojen direnci gibi çevresel veya uygulama koşullarından ödün vermez ve zararsız çevresel etkisi, pratikliği güvenli olduğu anlamına gelir.

 

CAR-FİL Rota Sterilizasyon birçok önemli özellik sunar, ancak benzersiz statüsünün ve olağanüstü performansının anahtarı:

 •         Güçlü, geniş spektrumlu bir temizleyici ve oksitleyicidir,
 •         Hızlı etki eder ve uzun temas süreleri gerektirmez,
 •         2-9 pH aralığında etkilidir,
 •         Düşük konsantrasyonlarda bile aktif kalır,
 •         Zararlı kalıntı bırakmaz ve tehlikeli dezenfeksiyon yan ürünleri oluşturmaz,
 •         0°C ile 95°C arasındaki su sıcaklığı aralığında sıcaklığa dayanıklı ve etkilidir,
 •         Su sistemlerinde biyofilm oluşumuna izin vermez,
 •         Klor gibi dezenfektanların aksine, kullanım sonrası zararlı yan ürünler (örneğin, trihalometanlar) oluşmaz.

 

CAR-FİL Rota Su Deposu Temizleyicisi ve Dezenfektanı Özellikleri:

 •         Su depoları için konsantre su dezenfektanı,
 •         Klorsuz ve güvenli,
 •         Ticari, evsel mülkler, araçlar ve teknelerdeki su depolarına şok dozlama yapmak için kullanılabilir,
 •         Kullanıma uygun temizlenmiş su, etkili dezenfeksiyon için gereken tüm konsantrasyonlarda kullanılabilir,
 •         Sudaki kimyasallarla birleşerek zararlı yan ürünler oluşturmaz,
 •         Kimyasal karıştırma, aktivasyon veya herhangi bir karmaşık ölçüm gerektirmez,
 •         Aktif madde: % 1-3 hidrojen peroksit,
 •         Her boyuttaki içme suyu deposuna uygulanabilir,
 •         Genel amaçlı antiviral dezenfektan olarak uygundur.

 

 • Yorumlar
 • 11 diğer ürünler

  Önceki

  İlgili ürünler

  CAR-FİL Bio Compost, tuvalet katı atık parçalamasürecinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmayan doğa dostu bir üründür.Hiçbir kimyasal madde içermez tamamen doğal Hindistan Cevizi kabuğu liflerinden, koku absorban özellikli mineral katkısı ve katı atık parçalayıcı bakterilerden oluşur.

  310,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Uçakların, yatların, yeni nesil trenlerin,oto karavanların ve taşınabilir (portatif) tuvaletlerin atık sistemlerinde kullanılır ve  mükemmel performans gösterir. Kullanılan yüzeylerde etkileşim hızı v eperformansı yüksektir. Metal ve plastik gibi yüzeylerde güvenle kullanılır.

  1 605,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Uçakların, yatların, yeni nesil trenlerin,oto karavanların ve taşınabilir (portatif) tuvaletlerin atık sistemlerinde kullanılır ve  mükemmel performans gösterir. Kullanılan yüzeylerde etkileşim hızı veperformansı yüksektir. Metal ve plastik gibi yüzeylerde güvenle kullanılır.

  419,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Uçakların, yatların, yeni nesil trenlerin,oto karavanların ve taşınabilir (portatif) tuvaletlerin atık sistemlerinde kullanılır ve  mükemmel performans gösterir. Kullanılan yüzeylerde etkileşim hızı veperformansı yüksektir. Metal ve plastik gibi yüzeylerde güvenle kullanılır.

  289,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Yukarı