Car-Fil Bio-Compost Karavan & Tekne Katı Atık Parçalayıcılı Tuvalet Kompostu

CRF-BC-200

Yeni ürün

CAR-FİL Bio Compost, tuvalet katı atık parçalamasürecinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmayan doğa dostu bir üründür.Hiçbir kimyasal madde içermez tamamen doğal Hindistan Cevizi kabuğu liflerinden, koku absorban özellikli mineral katkısı ve katı atık parçalayıcı bakterilerden oluşur.

50 Öğeler

165,00 TL KDV dahil

Daha fazla bilgi

CAR-FİL Bio Compost, tuvalet katı atık parçalamasürecinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmayan doğa dostu bir üründür.Hiçbir kimyasal madde içermez tamamen doğal Hindistan Cevizi kabuğu liflerinden, koku absorban özellikli mineral katkısı ve katı atık parçalayıcı bakterilerden oluşur.
CAR-FİL Bio Compost, doğal atık parçalayıcı olarakhem organik olması sebebiyle doğayla uyumlu hem de son derece hijyeniktir.Tuvalet atıkları, özel formüllü bakteriler tarafından parçalanarak kompostgübreye dönüştürüldüğü için doğaya güvenle boşaltılabilir.

Özel formüllü katı atık parçalayıcı bakteriler, katıatıkları parçalayıp azaltarak uzun bir kullanım süresi oluşturur. Bu süreiçerisinde koku giderici mineraller de kokuyu hapsederek koku oluşumunu önler.Bu sayede koku oluşumunun önüne geçilmiş olur.

Tuvaleti kullanım sürecinde katı atıklar bakterilertarafından parçalandığı için tuvalet haznesinin dolum süreci de uzayacaktır. Buuzun kullanım süresinde kompostun seviyesi azalabilir, böyle durumlardatuvaleti kullanmadan önce kompost seviyesini kontrol edip yeterli seviye için CAR-FİLBio Compostilave edilerek uygun seviyeye yükseltilir.

Kamp, karavan veya Tiny House için kompost tuvalet satınaldığınızda herhangi bir özel tuvalet kağıdı kullanmanıza gerek yoktur. CAR-FİLBio Composttuvalet kağıdını tıpkı katı atıklar gibi hızlı bir şekildeparçalayabilmektedir.

İşlevi biten kompost atığı bir çöp torbasına konulup bebekbezi gibi çöp kutusuna atılabilir veya gübre olarak işlenmek üzere kompostyığınına eklenebilir.

CAR-FİL Bio Composttuvalet katı atık bertarafında enucuz yöntemdir.

 GENEL ÖZELLİKLERİ:

•             %100Organiktir.

•             CAR-FİLBio Compost ürünleri sterildir.

•             Zararlıcanlıları, nematod, mantar ve benzeri hastalık etmenlerini içermez.

•             Üretiminher aşamasında, nem, pH, EC kontrolü yapılır.

•             CAR-FİL Bio Compost kimyasal değildir. İçinde asla kimyasal madde yoktur.

•             Tuvalet temizleyicilerinin kullanımında tasarruf sağlar.

•             Geri dönüşümü kolaydır, doğaya karışabilir. Doğa ile dosttur.

•             Hafif ve çevre dostu olduğu için kolay stok edilir.

•             Mükemmel koku önleme kapasitesine sahiptir.     


 • Yorumlar
 • 3 diğer ürünler

  İlgili ürünler

  Uçakların, yatların, yeni nesil trenlerin,oto karavanların ve taşınabilir (portatif) tuvaletlerin atık sistemlerinde kullanılır ve  mükemmel performans gösterir. Kullanılan yüzeylerde etkileşim hızı v eperformansı yüksektir. Metal ve plastik gibi yüzeylerde güvenle kullanılır.

  1 385,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Yukarı