WaterGold Classic 5 Aşamalı Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı

Yeni ürün

WaterGold Classic Su Arıtma Cihazı, istenilen miktarda su sağlar

1998 Öğeler

5 044,00 TL KDV dahil

Daha fazla bilgi

WaterGold Classic su arıtma cihazı suyunuzu 5 aşamalı ro filtre sistemi ile arıtır. İstenildiği taktirde filtreleme sistemi 10 aşamaya kadar arttıralabilir .Arıtma cihazınız size her an taze ,lezzetli ve sağlıklı bir suyu özel deposunda hazır olarak bekletir.  Arıtılan su kaynak suyu kalitesindedir. Cihazınızın suyunu içmeye başladığınızda artık başka su içmek istemezsiniz.cihazınızın suyu yumuşak ve lezzetli içimi sayesinde çay ve kahvelerinizin lezzetini arttıracaktır. Tezgahınızın altında çok az yer kaplar. Özel lüks musluğu ile lavabonuzun kenarında mutfağınıza şık bir detay katar. Kısa sürede kurulumu ve montajı yapılır hemen kullanmaya başlarsınız.

Filtrasyon sistemi:

1.Filtre tortu filtresi 5 mic. Büyüklüğe kadar olan kum, çamur, pas, gözle görülemeyen partikülleri tutar bulanıklığı giderir.

2.Filtre gac aktif karbon filtre sudaki klor, kötü koku, bazı kimyasalları giderir.

3.Filtre cto blok karbon sudaki organik maddeleri ve kötü tadı alır.

4.Filtre membran filtre (ana filtre) bu aşamada su nano teknoloji ile üretilmiş sadece su moleküllerinin geçebildiği (10 armstrong büyüklüğünde) gözeneklerden geçerek istenilen lezzet ve kaliteye ulaşır. 

5.Filtre post karbonfiltre hindistan cevizi kabuğundan üretilmiş olup suya lezzet ve mineral katkısı yapar. İstenildiği taktirde 5.inci filtrenin devamına mineral filtre, alkali filtre, detoks filtre, 4.lü ve 5.li mineral filtre eklenebilir.

 • Yorumlar
 • 5 diğer ürünler

  İlgili ürünler

  Pompalı/Pompasız ve Mat/Şeffaf seçenekleri mevcuttur.

  6 372,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  POMPALI/POMPASIZ VE MAT/ŞEFFAF SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.

  5 350,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  POMPALI/POMPASIZ SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.

  6 372,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  POMPALI/POMPASIZ VE MAT/ŞEFFAF SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.

  6 372,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Aquaturk Premium Su Arıtma Sebili ile virüs ve bakterilere maruz kalmadan evlerinizde mineralli, sağlıklı su ile ailecek hastalıklardan korunabilirsiniz.

  23 629,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Yukarı