Su Arıtma Cihazı Membranı 300 GPD Vontron

Yeni ürün

Su Arıtma Cihazı Membranı 300 GPD Vontron

Her Marka 300 GPD Su Arıtma Cihazı Membran Kabına Uyumludur.

999 Öğeler

2 490,00 TL KDV dahil

Daha fazla bilgi

Vontron Membran 300 Gpd, Membran, dünyada sadece birkaç dev kimya firmasının üretebildiği 3 kat kompozit polyamidden oluşan, ileri teknoloji bir filtredir. :

Membran filtre su arıtma cihazının en önemli filtresi olup kesinlikle önem verilmesi gereken bir filtredir.Mümkün olduğunca bu filtrenin belirli zamanlarda kontrol edilmesi gerekmektedir.

 olarak amerika’da üretilmiş olup daha sonra aktif olarak su arıtma cihazında kullanılmaya başlanmıştır.Deniz suyunu arıtma amaçlı kullanılmaya başlanmış olup daha sonra cihazlarımıza girmiş bulunmaktadır.

Membran, dünyada sadece birkaç dev kimya firmasının üretebildiği 3 kat kompozit polyamidden oluşan, ileri teknoloji bir filtredir. Filtreye gelen basınçlı su, gözenekleri milimetrenin milyonda birinden çok daha küçük olan membrandan geçerek en düşük molekül düzeyinde filtre edilir. Bu işlem sırasında suda bulunabilecek zararlı karışımların ve mikropların tamamı dışarı atılır.
Sudaki çözünmüş madde miktarı (TDS) ortalama % 90 düşürülerek, suyun özü elde edilir.
Bilinen en küçük virüs membran gözeneğinden 20 kat daha büyüktür ve asla geçemez.

 • Yorumlar
 • 4 diğer ürünler

  İlgili ürünler

  Su Arıtma Cihazı Membran Filtre 100 GPD Vontron Her Marka 1812 Su Arıtma Cihazı Membran Kabına Uyar.

  1 248,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Su Arıtma Cihazı Membran Filtre 75 GPD Vontron Her Marka Su Arıtma Cihazına Uyumludur.

  708,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Anti-Skalant Çok sert ve kireç oranı yüksek olan bölgelerde tezgahaltı ters ozmos su arıtma cihazlarına uygulanır.Kalsiyum magnezyum fazlalığını azaltır.                                       Membran filtreye zarar vermesini engeller .

  384,00 TL
  Hızlı Görüntüle

  Yukarı